דלתות פולימור

כלל הדלתות בבית, ובפרט דלתות הפנים שבו, נועדו לשתי מטרות עיקריות: הדלתות החיצוניות נועדו בראש וראשונה למנוע כניסה של זרים בלתי רצויים לבית, ומצד שני לאטום את הבית ולחסום אותו מפני כניסה של חום, קור או אבק אל תוך הבית. על מנת להשיג את המטרות כאמור, דלתות הכניסה הן מאסיביות ובנויות בדרך כלל מחומרים מאסיביים ועמידים. מנגד, דלתות הפנים בבית נועדו למטרות אחרות. בראש וראשונה הן נועדו להפריד באופן יעיל בין החללים השונים בבית , בין חדרי שינה לבין פינות אוכל למשל ולמנוע חדירה של רעשים לאחר סגירת הדלת. מטרה נוספת של דלתות פנימיות הינה מניעת ההתפשטות של רטיבות – לדוגמה רטיבות היוצאת מחדר האמבטיה, או רטיבות שעלולה להתפשט מהמטבח לשאר חלקי הבית. דלתות פולימור איכותיות נועדו בדיוק לשם כך ומשיגות למעשה את שתי המטרות הללו. מהן דלתות פולימור ומדוע הן כל כך איכותיות? באילו מקרים עדיפות דלתות מהסוג הזה על פני דלתות מסוגים אחרים? להלן התשובות.

דלתות פולימור – מה זה בעצם

דלתות פולימור הן דלתות העשויות מחומרים מבוססי פולימרים – שזה למעשה סוג של חומר סינתטי פלסטי קשיח. מרגע שהחומר האיכותי הזה נכנס לשימוש ומרגע שמאן דהו זיהה את הפוטנציאל הטמון בו לבניית דלתות פנים, הפכו הדלתות הללו ללהיט אצל כל מי שמחליט להחליף דלתות פנים בבית או בעסק. הדלתות הללו ניתנות לבנייה ולעיצוב בהתאמה מוחלטת לאופי החלל הפנימי ולעיצוב הפנימי של הבית, המשרד או העסק. היתרון הגדול של הדלתות מהסוג הזה טמון בעובדה שהן עמידות בפני רטיבות ומים מצד אחד, ואוטמות היטב את החלל מפני רעש חיצוני מצד שני. כך, דלתות מהסוג הזה ראויות וטובות לשימוש הן בחדרים שבהם הלחות היא גבוהה, כגון חדר האמבטיה בבית או המטבח והן בחדרים אחרים שבהם נדרש דווקא האיטום וההגנה מפני רעשים.

מתי דלתות פולימור עדיפות

למעשה, דלתות פולימור הן עדיפות על פני כל סוג אחר של דלתות מכל חומר אחר. הדלתות הללו מונעות כניסה של רטיבות, ואם קיימת רטיבות היא איננה משפיעה לרעה על המראה שלהן ואיננה פוגמת באיכות שלהן. לעומת דלתות פולימור איכותיות, דלתות עץ שנחשפות למים וללחות במשך תקופה ארוכה עלולות להתנפח לאחר שספגו רטיבות. זאת, עוד בטרם דיברנו על החיידקים ומיני מזיקים שהרטיבות הזאת עלולה להביא. אם יש ברצונכם להתקין דלתות פולימור איכותיות בבית או בעסק, אתם בהחלט במקום הנכון. צרו קשר כעת ואנו נחזור אליכם במהרה להתאמת הדלתות הנכונות עבור החללים הפנימיים שלכם.